У Винниках відкрили школу інформаційних технологій
29.01.2019 13:07

У Винниках відкрили нову школу інформаційних технологій для підлітків SOVA (School of Vital Activities). Тут учнів 6-11 класів тут навчатимуть програмуванню, роботехніці, працювати в команді та розмовної англійської мови. Про це повідомили у прес-службі Винниківської міської ради.

Навчання розпочнуть вже 11 лютого. За словами організаторів, навчальну програму допомогли скласти спеціалісти-практики із різних ІТ-компаній. Вони також викладатимуть у новоствореній школі. Обов’язковим буде вивчення англійської мови.

«Невід’ємною частиною навчання окрім «хард-скілів» будуть «софт-скіли» та англійська мова. Тому що надзвичайно багато курсів, які зараз є на ринку України, роблять акцент лише на «хард-скілах» – основи програмування, робототехніка та інше. Ми ж нагадуємо, що також потрібно правильно себе презентувати в суспільстві», – розповіла засновниця школи Вікторія Читайло.

На відкритті школи з дітьми та батьками спілкувались також досвідчені ІТ-спеціалісти, які працювали у найбільших компаніях України EPAM, Soft Serve, Global Logic.

«Добре, що відкривають таку школу. З кожним роком ІТ-сфера розширюється, відкриваються нові вакансії і спеціальності, для яких потрібні люди зі знанням тієї чи іншої предметної області, і це не обмежується тільки Україною. В будь-якому випадку навчання тут буде плюсом як при вступі в Політехніку, так і при першій співбесіді на роботу. Є багато випадків коли школярі, ще не закінчивши школу, отримують роботу в компаніях», – додав Теодор Мисько, розробник програмного забезпечення.

Міський голова Винник Володимир Квурт розповів, що розвиток та навчання у сфері ІТ у Винниках було в планах міської влади кілька останніх років.

«Ми усі згідні з тим, що місто повинне розвиватися, воно має бути зручним, комфортним. Це зрозуміло. Але я б хотів, щоб багато наших дітей пов’язали своє майбутнє із нашим містом, щоб вони тут отримували знання, які будуть для них корисні. Бачимо досвід Китаю, як за невеликий проміжок часу він розвинувся. Я впевнений, що українці також зможуть. Варто лише не боятися мріяти. Сьогодні це ІТ-школа. Але можливо, у майбутньому до нас будуть їхати навчатись з інших міст. А чому б і ні?», – додав Володимир Квурт.

Зараз в School of Vital Activities приймають заявки та формують класи. Навчання у школі розпочнеться 11 лютого.


Теги: школа, Вікторія Читайло, інновації, SoVA, Володимир Квурт, інформаційні технології, ІТ галузь
Останні новини:

Коментарі
avatar