Активістам, які добились закриття гральних закладів у Винниках, погрожують розправою
31.01.2019 12:34

Уже майже два тижні у Винниках не функціонує жоден із гральних закладів. Там на саме Водохреща провели рейд місцеві атовці. Після закриття закладів їм спочатку погрожували, потім пропонували співпрацю та навіть викликали на справжні розборки. Однак, активісти відступати наміру не мають, - повідомляє Zaxid.net.

Тиждень тому у Винниках учасники бойових дій на приховану камеру зафіксували гральний бізнес. Активісти викликали поліцію і та опломбувала усі три заклади. Після цього на хлопців посипались погрози від кураторів гральних салонів та криміналітету.

«Погрожували фізичною розправою, після чого перетелефонували за півгодини і пропонували домовитись за гроші. Нас не було почуто взагалі, нам сказано, що гральний бізнес мусить бути. Два клуби закриємо ‒ один лишимо. І в дуже грубій формі: «завтра йдеш і благаєш органи поліції, щоб вони відкрили назад ті клуби», ‒ розповів активіст та учасник бойових дій Юрій Солиган.

Зачинені та без відвідувачів заклади так званої Національної лотереї у Винниках от уже 12 день. У двох гральних пунктах на вулиці Галицькій слідчі вилучили комп'ютерну техніку. Та, на думку активістів, перед візитом поліцейських у них уже побували власники.

«Зверніть увагу, яким чином була зірвана сама печатка, тобто вони відклеїли її таким чином, що можна приклеїти знову. Це означає, що сюди могла потрапити особа ще до слідчих дій», ‒ демонструє пошкоджену паперову пломбу учасник бойових дій Віталій Кобрин.

Коли ж поліція приїхала, аби провести огляд, за словами активіста, що був присутній при вилученні, усередині уже не було багатьох речей та алкогольного запасу, яким заохочували ігроманів. Загалом до відділку таки забрали півсотні гральних автоматів.

«Були картки учасників, на які закладалися гроші і за участю яких проводилась сама гра, також картки так званої лотереї. Були сейфи, але порожні, готівка, яка була в незаконному обігу, була вилучена ще до того», ‒ розповідає учасник бойових дій Віталій Кобрин.

У ще одному закладі на вулиці Франка й зовсім відірвані пломби. Туди правоохоронці мають завітати у понеділок. А в магазинах та будинках, що поряд із зачиненими лотереями, хтось зітхнув з полегшенням, а дехто і не помітив.

«Ми так пізно не працюємо, ми не помічали їх, якщо чесно», ‒ каже продавчиня магазину поряд. Інша ж іншої думки: «Просто тут забагато ходили всякі різні, зеки якісь. Зараз спокійніше, я думаю, спокійніше».

У Винниківській міськраді принципових активістів підтримують. «Ми перше місто в Україні, де виникла подібна ситуація, в якій у громадян з’явилася позиція і вони готові діяти. Друге питання: нам безперечно потрібна підтримка Верховної Ради України, яка внесе зміни в закон про гральний бізнес і доповнить пунктом про заборону електронних лотерей», ‒ каже міський голова Винників Володимир Квурт.

Наразі у кримінальному провадженні, яке відкрили у Личаківському райвідділі Львова за статтею «заняття гральним бізнесом», триває слідство.


Теги: Юрій Солиган, Національна лотерея, гральні салони, гральний бізнес, поліція, погрози, активісти, криміналітет
Останні новини:

Коментарі
avatar