Сьогодні свій День народження святкують Мирон Маркевич та Григорій Козловський
01.02.2019 11:15

У перший день останнього місяця зими народилися відомі всій спортивній громаді України винниківчани Мирон Маркевич і Григорій Козловський .

І Мирон Маркевич, і Григорій Козловський усе своє життя присвятили «грі мільйонів». Обидва свого часу з успіхом виступали на зелених майданчиках. Згодом обидва здобули гучні перемоги вже з очолюваними ними професійними клубами. Заслужений тренер України Мирон Маркевич, нині очолює комітет національних збірних ФФУ, свого часу вивів дніпровський ФК «Дніпро» у фінал Ліги Європи. Мирон Богданович створив на винниківському стадіоні одну з кращих спортивних баз на Україні, на якій очолювана ним футбольна школа готує талановиту молодь для українського футболу. Григорій Козловський за дев'ять років у якості Президента ФК «Рух» вивів винниківську команду у Першу лігу Чемпіонату України..

Редакція сайту «Винники плюс» щиро вітає Мирона Богдановича та Григорія Петровича з Днем народження та бажає їм міцного здоров'я, безмежного щастя й довголіття.  Бажаємо сил і наснаги задля здобуття найвищих футбольних вершин!


Теги: Григорій Козловський, Мирон маркевич
Останні новини:

Коментарі
avatar