Вчителька винниківської школи розповіла про причини конфлікту із шестикласником (ВІДЕО)
07.02.2019 11:56

У Винниках вчителька музики СЗШ №29 на уроці обізвала шестикласника наглим і хамом. Про це повідомляє ZAXID.NET Інцидент трапився у напередодні. Відео на телефон зняли однокласники і вже батьки хлопчика виставили цей суперечливий запис у Facebook для публічного обговорення.

Уляна Василівна Олексевич ‒ та сама вчителька із відеозапису. Педагог з понад 30-тирічним стажем визнає, що погарячкувала. Варто було промовчати. Та разом з тим, норми поведінки учня у школі також ніхто не відміняв. Стверджує, що найцікавіше залишилось за кадром.

«Є відповідна програма. Комусь подобається, комусь - ні. Особливо класичну музику не всі розуміють. Але коли він починає перекривляти мене, коли він всім іншим просто увагу відвертає. Коли він починає викрикати. Я розумію, що я порушила якусь педагогічну етику. Мені треба до кінця тримати себе в руках. Але це було неодноразово», ‒ пояснила вчителька музичного мистецтва 29-ї школи Винників Уляна Олексевич.

Класний керівник визнає, що діти зібрались у класі не прості, але й нарікати особливо нема на кого. Хлопчик, на якого гримає на відео вчителька, добре вчиться, хоч і має червоний щоденник від записів вчителів. Та назвати його одноосібним злісним порушником дисципліни теж не може.

«Він на будь якому уроці неуважний і розмовляє. Але він розумний хлопчик. Читає. Ми дозволяємо учням і поговорити, і відійти. Зробити відступ від теми, якщо їм нудно. Їм можна говорити, але не безкінечно», ‒ каже класний керівник шостого класу Орися Кошулінська.

Батьки ж інциденту не коментують. Але були у середу в директора і спілкувались понад годину. Адміністрація навчального закладу вирішила провести власне службове розслідування.

«Мене цікавить з чого почався цей конфлікт. Звичайно, що етична поведінка вчителя не була вірною. Тому ми будемо тут розмовляти і зі всіма вчителями, і відповідно з дітьми також», ‒ зазначила директорка школи №29 Оксана Верхівська.

За словами директорки, батьки шестикласника вибачень не вимагають. Відтак, конфлікт можна вважати вичерпаним.


Теги: учень, вчителька, інцидент, СЗШ №29
Останні новини:

Коментарі
avatar