Бібліотека для дітей у Винниках – одна із лідерів серед розвитку наймолодших
07.02.2019 12:31

Центральна дитяча бібліотека Львова відзвітувала перед громадою.

Про бібліотечний календарний рік, чималу кількість цікавих подій в умовах трансформації бібліотечних мереж, і, власне, самої бібліотеки як інституції культури говорили сьогодні на звіті централізованої бібліотечної системи для дітей.

Винниківську філію для дітей відзначили як одну із передових в умовах комфорту та якості навчання дошкільнят, оформленні громадського простору та дозвілля.

«Напевно, важко було, в останнє десятиліття, повірити, що бібліотеки втримають конкуренцію з інтернетом в сучасному його вимірі, але вони живуть, вони оживають, вони розправляють свої крила зараз, завдяки вам, завдяки тим ентузіастам, я так дозволю собі сказати, які жертвують багато чим своїм для того, щоб розвивати всю цю систему. У нас у Винниках є дві донечки, дві бібліотеки – для дітей і для дорослих, тому навіть незважаючи на те, що сьогодні звіт дитячої системи, я хочу згадати про них двох. Бо, власне, вони стали тим осередком громадської думки, тим громадським простором, де відкриті двері для всіх. У наших бібліотеках займаються діти і англійською, і співами, і шахова школа є, і клуб 55+, і фотогурток, і звукова студія, і все-все, що лише можна – у наших бібліотеках є зосереджено і сформовано, – звернувся до слухачів звіту заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Дякуємо вам за вашу працю».

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: дитяча бібліотека
Останні новини:

Коментарі
avatar