У Винниківській школі-інтернаті відкрилася виставка молодого київського скульптора Олексія Леонова (ВІДЕО)
07.02.2019 13:02

Від 6 лютого і до червня у Винниківській санаторній школі-інтернат триватиме виставка робіт Олексія Леонова «Вічне та прекрасне». Про це повідомляє офіційний сайт Винниківської міської ради.

На сьогоднішній день в Україні тривають три виставки робіт Олексія Леонова, в числі яких винниківська школа.

«Олексій – це молодий київський скульптор, який присвятив своє життя відтворенню прекрасного, яке він бачить, і відтворенню світочів, тих великих людей, які практично формували нашу цивілізацію, були відображені в різних легендах, філософи, ті хто сприяв розвитку нашої свідомості», – розповів про автора робіт модератор заходу президент Всеукраїнського громадського об’єднання “Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки”, кандидат педагогічних наук, доцент Станіслав Крук.

Оживили фігури виставки на сцені зали школи її учні, які відтворили їх у костюмах, віршах, пісні, танці.

«Коли я побачив енергетику дріботіння пальчиків тих фігур – був захоплений і вражений, – зазначає заступник міського голови Винник Богдан Шустер, – від сьогодні, окрім вашої шкільної каплички, у вас в школі є ще один храм – храм мистецтва».

Директор школи Лілія Свистович розповіла про наміри створення особливих екскурсій від учнів школи для своїх ровесників для всіх бажаючих відвідати виставку.

Варто зазначити, що роботи Олексія Леонова знаходяться більш ніж у 50-ти містах світу, зокрема у: Чикаго, Нью-Йорку, Вашингтоні, Страсбурзі, ЛеБурже, Кельні, Берліні, Копенгагені, Іракліоні, Празі, Варні, Куала-Лумпурі, Монтевідео, Мумбаї, Калькутті, Пекіні, Астані, Улан-Баторі та ін.

Виставка скульптур «Вічне та прекрасне» відомого українського скульптора Олексія Леонова працюватиме у фойє школи в робочі дні (субота,неділя – вихідний) до червня місяця поточного року. Запрошуємо бажаючих відвідати виставку.

Довідка. Олексій Леонов народився у 1982 році в місті Суми. У віці двох років він почав ліпити з пластиліну, а з п’ятирічного віку – активно займався у київській художній студії. Потім були роки успішного навчання в Державній художній школі ім. Т. Г. Шевченка в Києві. У 1999 році він вступає до Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ). Під час навчання Олексій Леонов брав участь у багатьох виставках і конкурсах. У 2002 році отримав звання Лауреата Всеукраїнської олімпіади з естетики. У 2005 році Олексій блискуче захистив диплом у майстерні В. В. Швецова: його дипломною роботою стала скульптура «Микола Реріх». Того самого року він вступив до аспірантури академіка В. З. Бородая, який став його мудрим наставником і вчителем. З 2008 року Леонов є членом Національної спілки художників України, а з 2013 року – членом Міжнародного художнього фонду.


Теги: виставка, Олексій Леонов, школа-інтернат, Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar