У Винниках відзначили 70-річчя Володимира Івасюка
04.03.2019 19:13

З нагоди 70-ої річниці від дня народження легендарного автора, композитора, виконавця, Героя України Володимира Івасюка Львівська державна школа мистецтв за підтримки Винниківської міськради провели урочистий концерт.

Про життєвий і творчий шлях композитора, славу, яку він приніс Україні у своєму виступі розповів співавтор одних із кращих пісень Володимира Івасюка - Богдан Стельмах.

«Сімдесят років – це гарний вік чи на землі, чи на небесах, однако час минає, рахуємо літа. Свято сьогодні приніс нам мій побратим творчий Володя Івасюк. Я дуже радо сприйняв звістку, що ви запрошуєте мене на це святкування до Винник. Нині я щасливий, що можу дещо пригадати собі і вам з нашого спільного творчого життя з Володимиром Івасюком» сказав Богдан Стельмах.

У концертній програмі виступили педагоги, учні та випускники школи, а також народний ансамбль танцю «Святослав» із композицією «Мальви». Ведучими заходу були Юліана Опалевич та Андрій Бурлака.

«Насправді, сьогодні чудовий вечір, сьогодні ми насолоджуємось фантастичними піснями великого українця. Сьогодні ми дякуємо Богу, що подарував нам такі пісні і такий талант. Таке коротке життя, але наскільки яскраве. Сьогодні день, коли хочеться пишатися нашою школою мистецтв, нашими викладачами, нашими наставниками, нашими учнями, нашими випускниками і всіма вами, бо ми сьогодні разом зібрались на цьому концерті сказати, що пісні Івасюка – це наші пісні, які дзвенять, які бурлять в серці, які настільки українські, що важко це передати словами», – зазначив у своєму виступі міський голова Винник Володимир Квурт.

Відзначився захід і тим, що сьогодні із винниківчанами концертом насолоджувались гості і партнери міста – представники Польської Республіки із Радзинь-Хелмінського.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Володимир Івасюк, концерт
Останні новини:

Коментарі
avatar