Поліція вдруге вилучила гральні автомати в салоні «Національної лотереї» у Винниках (ВІДЕО)
05.03.2019 18:49

Після рейду активістів у січні цього року, у Винниках майже півтора місяці не працював жоден гральний заклад. Та власники одного таки відкрили двері для відвідувачів. Попри те, що у ньому поліцейські вже вилучали апаратуру під час слідства. Як повідомляє Zaxid.net, активісти знову звернулись до правоохоронців і ті вдруге навідались до приміщення під назвою «Національна лотерея».

Вулиця Галицька, 18 – самісінький центр Винників. Всередині салону тривають слідчі дії. П’яні клієнти закладу, яких вивели на вулицю, вимагають продовження гри. Та в результаті дискусії з поліцейськими ігромани потрапляють до райвідділу. Така атмосфера, за словами місцевих активістів, тут панує уже тиждень – відколи заклад знову почав працювати.

Як вже повідомлялось, у січні поліцейські провели у гральних закладах обшуки. Тоді вилучили понад 30 апаратів. Міська рада Винників навіть прийняла рішення заборонити гральний бізнес на території міста. Та власники провели оновлення.

«Заклад відкрився, не дочекавшись ні експертиз, ні висновків слідчих дій. Трошки помінялась система, швидше були симулятори, на яких була клавіатура і був такий принцип гри, що на карточку тобі давали гроші і з тією карточкою ти заряджав симулятор. А зараз ця клавіатура просто виведена на дисплей комп’ютера і ти мишкою натискаєш кнопки вже без симулятора», – пояснює учасник бойових дій, активіст Юрій Солиган.

Цього разу поліцейські вилучили два десятки комп'ютерів, але заклад залишився відчиненим. Адвокат власників стверджує: «Національна лотерея» функціонує в приміщенні не порушуючи закон.

«УНЛ є оператором державних лотерей на здійснення такої діяльності. В даному випадку тут люди, які працюють, мають відповідне посвідчення розповсюджувача державних лотерей. Поки немає судового рішення про те, що діяльність незаконна, цей заклад має право здійснювати свою діяльність», – пояснив адвокат власників салону Ігор Крамар.

На вилучені апарати очікує експертиза. Справу про гральний бізнес, розслідує Личаківський райвідділ Львова.

«Призначено комп'ютерно-технічні експертизи з метою встановлення інтернет-браузерів та програм за допомогою яких здійснюється гральний бізнес. За результатами попередніх обшуків висновків експертиз ще немає», – пояснив начальник слідчого відділу Личаківського відділу поліції Михайло Борусовський.

За словами активістів, один гральний заклад за день приносить власнику в середньому тисячу доларів. У Львові функціонує майже 200 ігрових салонів.

До слова, після закриття гральних закладів у січні активістам погрожували розправою.


Теги: гральний бізнес, поліція, активісти, гральні салони, Національна лотерея
Останні новини:

Коментарі
avatar