У Винниках відремонтують дороги на суму понад 9 мільйонів гривень
10.04.2019 11:44

м. Винники

У Винниках відремонтують дві дороги на загальну суму в 9 мільйонів 938 тисяч гривень. Зокрема, роботи планують провести на вулиці Винниченка на суму в 7 млн 459 тис. гривень, а також на вулиці Крушельницької, ремонт якої обійдеться у 2 млн 478 тис. гривень.

Згідно з технічним завданням, спочатку проведуть підготовчі роботи: старі асфальтобетонні покриття розберуть механізованим способом, після чого відремонтують окремі ділянки залізобетонних горловин оглядових каналізаційних колодязів із зміною чавунних люків. Тоді ж підрядник улаштує осонову дорожнього покриття, тротуари та укріпить узбіччя. В рамках тендеру також установлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку холодним пластиком.

Аукціон щодо тендерів мають провести 25 квітня, а от ремонт доріг планують закінчити до кінця цього року.

Варто також додати, що в бюджеті Винниківської міської ради на 2019 рік закладено понад 9 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг. Це найбільша частка коштів із переліку видатків, запланованих на наступний рік. Загалом спеціальна видаткова частина бюджету міста Винники на 2019 рік складає понад 35 мільйонів гривень.

Джерело: https://vezha.net.ua/

Теги: міська рада, вулиця Винниченка, тендер, вулиця Крушельницької, ремонт дороги
Останні новини:

Коментарі
avatar