Володимир Квурт про трамвай до Львова й окремий відділ поліції
15.04.2019 20:24

У Винниках нині працюють над розробкою проектно-кошторисної документації трамвайного сполучення між Львовом та Винниками.

Про це, звітуючи перед городянами, повідомив винниківський міський голова Володимир Квурт, повідомляє Zik.ua, посилаючись на інформацію прес-служби Винниківської міської ради.

Мер міста у своєму звіті зазначив, що у Винниках за останні кілька років покращили сполучення зі Львовом; освітлили 93% вулиць з використанням енергоощадних ламп в місті, а цьогоріч планують освітити усі 100%; відкрили новий дитсадок на півтисячі місць; запустили в дію сучасні каналізацію та водопровід; продовжують ремонтувати дороги й тротуари. Окрім того, отримали понад 4 млн грн надходжень від інвестиційних внесків.

Володимир Квурт деталізував, що у Винниках замінили та проклали понад 4000 погонних метрів водонапірних та водовідвідних мереж, завершили будівництво напірного колектору між каналізаційно-насосними станціями на вулицях Дмитерка та Кільцевій, а на реконструкцію дитсадка та добудову котельні витратили 48,378 млн грн.

У місті також очистили річки Марунька та Миклашівка, облаштували сквер Вайнберг. Окрім того, у місті відкрили ІТ-школу для школярів, а позашкільною освітою та вихованням охопили понад 2000 діток. А також провели низку культурних та спортивних заходів.

«Винники реалізували шанс на динамічний розвиток. Усі ці позитивні зміни – результат спільних зусиль нашої громади. Дякую кожному мешканцю за активну позицію, підтримку й довіру. Любов до свого міста – це рушій змін на краще. У цьому 2019 році зробимо ще більше», – наголосив Володимир Квурт.

З його слів, зараз у місті працюють над розробкою проектно-кошторисної документації трамвайного сполучення між Львовом та Винниками, створенням окремого відділу поліції, над завершенням ремонтів тротуарів та доріг у місті та дороги Львів-Винники, впровадженням культури роздільного сортування сміття та інше.

Детальніше зі звітом можна ознайомитись за посиланням.


Теги: Володимир Квурт, відділ поліції, трамвай
Останні новини:

Коментарі
avatar