У Винниках міняють аварійний водогін (ВІДЕО)
17.04.2019 16:12

Комунальне підприємство «Львівводоканал» замінює 60 метрів водогону у Винниках, який постачає воду до всього Личаківського району Львова, повідомляє zaxid.net.

Роботи тривають на ділянці, довжиною у 60 метрів. Але замінити потрібно набагато більше. За словами працівників водоканалу, всі 14 кілометрів водогону — аварійні. Тільки за останній рік через аварії води витекло майже на 3 млн грн.

Усе через поганий стан труб. Вони буди закладені ще в 1985 році. Заступник головного інженера з водопостачання Володимир Паньків розповідає: «Ну, є певна корозія металу. Термін експлуатації металу такий, що потрібна заміна. Тому і виникають непередбачувані витоки з того водопроводу».

Щоби замінити весь водопровід потрібно майже 60 млн грн. Таких коштів у підприємства немає. Тож ремонтуватимуть водогін невеликими ділянками. Роботи триватимуть до кінця літа.

«Це, насправді, великі кошти і величезний об’єм робіт, але ми намагаємося це робити задля того, щоби водопостачання міста Львова було 24 години на добу і без перерв», — пояснила речниця ЛМКП «Львівводоканалу» Уляна Горбата.

На час заміни аварійної ділянки воду у Личаківський район подають зі зниженим тиском. Втім вже у середу, 17 квітня, водопостачання мають відновити у повному обсязі.


Теги: львівводоканал, водогін
Останні новини:

Коментарі
avatar