«Рух» завдав розгромної поразки «Агробізнесу» (ВІДЕО)
11.05.2019 19:13

Поєдинок у Львові з самого початку не можна було розглядати як протистояння рівних команд. "Рух" цієї весни додав і під керівництвом Леоніда Кучука демонструє хороші результати. Однак гостям з хмельницької області вдавалося на перших хвилинах відповідати ударом на удар і навіть створювати небезпечні підходи до воріт Мисака. Але Роман вільностей собі не дозволяв і помилок не допускав. З ударом Черненко в упор він упорався блискуче. У відповідь пройшла комбінація господарів, на вістрі якої опинився Климчук. Але в завершальній фазі атаки м'яч був посланий набагато вище воріт.

Голи почали влітати у ворота Панченко, коли Брікнер намацав слабке місце на правому фланзі оборони "Агробізнесу". Спершу Іван сам красивим ударом "зняв павутину" в дев'ятці воріт суперника, а потім допоміг відзначитися Климчуку, заробивши штрафний. Навішував у гольовому епізоді Русин. Нарешті, активність Брікнера на лівому фланзі привела до рикошету від ноги Курила, який зробив рахунок розгромним. На другий тайм підопічним Донця можна було вже й не виходити.

Після перерви хід матчу став спокійнішим, але це не завадило Богдану Бойчуку довести рахунок до непристойного. В результаті "Рух" довів, що поразка в Харкові стало не більше, ніж прикрою випадковістю, на тлі в цілому сприятливих результатів другого кола.

Рух - Агробізнес 4:0 (3:0)

Голи: Брікнер (19); Климчук (33); Курило (38 авт.); Бойчук (58)

Рух: Мисак, Заставний, Леандро, Дуць, Никитюк, Копина (Марушка 90), Русин (Вербний 67), Брікнер, Бойчук (Сідней 77), Грисьо (Кондраков 63), Климчук (Габріель 83).

Агробізнес: Панченко, Пліс (Гагун 46), Юхимович, Курило, Бойчук, Кухарук, Чепурненко (Думанюк 60), Черненко, Скакун, Груша (Нечипоренко 68), Семенець.

Попередження: Копина (70)

Джерело: https://www.ua-football.com/

Теги: Рух Винники, Агробізнес Волочиськ, Перша Ліга
Останні новини:

Коментарі
avatar