Одну з вулиць у Винниках названо іменем Рути Вітер
17.05.2019 11:52

Рута Вітер

Рішенням депутатів Винниківської міської ради вулицю у Винниках названо іменем відомої мисткині з Винник Юлії Пігель, творче ім’я якої – Рута Вітер. Про це повідомила керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур.

«З метою вшанування пам’яті Юлії Пігель, також відомої, як Рута Вітер, української поетеси, художниці, науковиці, мисткині, яка родом з міста Винники, Винниківська міська рада вирішила вулиці, яка бере початок від номера чотирнадцять на вул.Кільцевій і проходить перпендикулярно, з’єднуючись із Кільцевою дорогою надати назву Рути Вітер», – зачитала основний текст рішення депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

Відповідне рішення прийняте сьогодні на першому пленарному засіданні 15 сесії Винниківської міської ради VIІ–скликання.

Довідка: Рута Вітер народилась 8 листопада 1981 року. Загальну середню освіту здобула в СЗШ №47 міста Винники. У 2004 р. закінчила Львівську національну академію мистецтв, аспірантуру при кафедрі моделювання костюма. Переможиця конкурсу «Студент року-2001» у номінації «студент-митець». Трагічно загинула 14 вересня 2008 за нез’ясованих обставин. Похована на Личаківському кладовищі у місті Львові.


Теги: міська рада, Рута Вітер, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar