В музеї у Винниках провели чергову наукову конференцію (ВІДЕО)
18.05.2019 15:42

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Львівський національний університет імені Івана Франка провели конференцію «Галицько-Волинська держава як феномен політичної історії Русі (до 820-річчя утворення)».

Понад три десятків зареєстрованих науковців взяли участь у конференції. Яка відбулась сьогодні, 17 травня.

«Сьогоднішня міжнародна конференція, яка присвячена вісімсот двадцятій річниці заснування Галицько-Волинської держави є природнім продовженням наукових ступенів музею. Для України, в цілому, це дуже важливо. Важливо пізнавати свою історію, важливо стверджуватись в науковому світі, як держава з тисячолітньою історією. А досвід Галицько-Волинської держави насамперед звертає увагу на те, що ми завжди були таким осередком-бар’єром між Сходом і Заходом, це було місце, де перетинались культури, край, який став на захист і боронив світ від монгольської орди. І цей досвід потрібно вивчати, і про нього – нагадувати цивілізованій Європі», -з такими словами відкрив конференцію міський голова Винник Володимир Квурт.

В рамках програми конференції учасники спілкувались на товариських зустрічах, дебатах, дискусіях та індивідуальних виступах.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: музей, конференція, університет
Останні новини:

Коментарі
avatar