Винниківчанка Маріанна П’ятакова-Лученко у масштабному фотопроекті в Києві
19.05.2019 21:52

Маріанна П’ятакова-Лученко
Маріанна П’ятакова-Лученко

У суботу, 18 травня у Києві всеукраїнський фотопроект ETHNO FASHION by Potlova презентував виставку «Миру тобі, Україно», присвячену Дню матері та Дню вишиванки.

У самому серці столиці, в Національній бібліотеці ім. Ярослава Мудрого було презентовано понад 50 світлин в сучасному українському стилі. На світлинах зображені видатні українки, спортсменки, громадські діячки, представниці шоу-бізнесу, телебачення, мистецтва, а також жінки, які є уособленням матері, дружини, самобутньої національної краси.

Усі вбрані в українські образи від дизайнера Катерини Потлової. Це сучасне бачення українки, жінки-берегині, хранительки сімейного затишку та тепла.

Однією з учасниць фотопроекту та виставки стала винниківчанка Маріанна П’ятакова-Лученко (фото). Редакція Винники Plus поцікавилася в п. Маріанни про її враження від участі у цьому фотопроекті.

«Для мене величезна честь і радість бути учасницею фотопроекту ETHNO FASHION та втіленням сучасної українки, − ділиться п. Маріанна. − В образах, які створює Катерина Потлова, українка постає модною, стильною, красивою і сучасною і водночас берегинею національних традицій.

Коли я приміряла на себе цей розкішний вінок зі стрічками, вишивану сукню і рясні намиста, я відчула себе особою гетьманського роду. Це таке враження, наче переносишся в давні українські часи!»

Виставка «Миру тобі, Україно» триватиме до 30 травня (пн-пт, 09:00–20:00 сб-нд, 10:00–18:00). Вхід вільний.


Довідка:
ETHNO FASHION by POTLOVA - це унікальний масштабний проект, заснований 2016 року, автором якого є дизайнерка прикрас та аксесуарів, декоратор, стиліст й іміджмейкер Катерина Потлова. Вона створює унікальні фотопроекти всеукраїнського масштабу.


Теги: Маріанна П’ятакова, проект, винниківчанка, фото
Останні новини:

Коментарі
avatar