«Рух» на останніх доданих секундах не втримав перемогу у Луцьку (ВІДЕО)
19.05.2019 19:02

Винниківський "Рух" був дуже близьким до виїзної перемоги над одним із претендентів на підвищення у класі луцькою "Волинню".

Стартова п'ятнадцятихвилинка була за підопічними Леоніда Кучука. Винниківчани створили кілька загрозливих моментів біля воріт лучан і на 15 хвилині Бойчук, скориставшись відмінною передачою від Вербного з центра поля,  вдало прийняв круглого і невідпорно пробив по воротах. Воротар господарів нічим не зміг допомогти і м'яч затріпотів у сітці воріт - 0:1.

Після забитого м'яча гра вирівнялася, а остання 15-хвилинка вже пройшла за переваги господарів. Хоча господарі і більше часу провели біля карного майданчика гостей, але рухівці вдало оборонялися і не дали створити супернику жодного загрозливого моменту біля власних воріт.

Друга половина матчу пройшла за переваги господарів, але рахунок залишався незмінним до останньої доданої хвилини (6 хв.). На останніх секунда шостої доданої хвилини арбітр угледів порушення у штрафній рухівців після передачі Бартуловича зі штрафного удару. Саме удар з точки Бартуловича приніс господарям нічию.

Слід відзначити, що арбітр ще додав до доданих 6 хвилин дві лишні хвилини. Але це не допомогло господарям вирвати таку потрібну для них перемогу - нічия 1:1.

«Волинь» – «Рух» – 1:1  (0:1)

Голи: Бартуловіч, 90+6 (пен.) – Бойчук, 15

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Петько, Болденков, Цюпа, Курко, Бартуловіч, Хагназарі, Кожанов, Западня, Карпенко

Запасні: Когут, Ульянов, Маткобожик, Горопевшек, Неплях, Богомаз, Климець, Волошинович, Козьбан, Воробей

Головний тренер: Андрій Тлумак

«Рух»: Мисак, Заставний, Марушка, Дуць, Лобай, Леандро, Брікнер, Вербний, Русин, Бойчук, Климчук

Запасні: Ільющенков, Ходорченко, Никитюк, Габріель, Ляшенко, Кондраков, Шевчук

Головний тренер: Леонід Кучук


Теги: Футбол, Волинь Луцьк, Рух Винники, Перша Ліга
Останні новини:

Коментарі
avatar