Міський голова Винник підписав Меморандум з Президентом Торгово-промислової палати Італії в Україні
21.05.2019 19:01

Влада міста Винники зустрілась із італійськими партнерами та інвесторами з Торгово-промислової палати Італії в Україні, в ході чого підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомила керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур.

Презентативна зустріч відбулась сьогодні у кабінеті міського голови Винник Володимира Квурта із Президентом Італійської Торгової палати Рікардо Феретті та Віце-президентом промислової палати Італії Росаріо Серса.

Володимир Квурт розповів інвесторам про роботи, які вже ведуться у місті і наміри у сфері охорони здоров’я, безпеки і життєдіяльності міста.

«На зустрічі з нашими італійськими друзями розповів їм про саме місто Винники, проекти, які вже втілено, а також масштабні плани у сфері безпеки, енергоощадності, медичної реабілітації, розвитку спорту, впровадження smart-sity та ін. В кожному з цих напрямків маємо напрацювання чи проекти, готові до реалізації вже зараз.

Малі міста - привабливі для інвесторів - таке резюме озвучили на зустрічі наші гості.

Отож ми знайшли багато точок дотику, потиснули руки і вже цього літа беремося до роботи». – написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Квурт.


Теги: Володимир Квурт, міська рада, співпраця, Росаріо Серса, меморандум
Останні новини:

Коментарі
avatar