Відомі винниківчани висадили саджанці винограду на першому суспільному винограднику міста (ВІДЕО)
06.06.2019 10:26

Письменник, журналіст Юрій Винничук, олімпійський чемпіон, міжнародний гросмейстер Олександр Бєлявський та літературознавець, франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз долучились до формування першого суспільного виноградника у Винниках.

Паростки винограду виростили члени Клубу виноградарів Винник, а також принесли з собою самі учасники заходу. Зокрема, свій винниківський виноград приніс гросмейстер Олександр Бєлявський.

«Сам виноградник заклало Винниківське об’єднання виноградарів ще у суботу. Відповідно є схил, який підготовлений і вже є паростки винограду. Сьогодні можливість долучитись появилась у п.Богдана Тихолоза, Олександра Бєлявського і Юрія Винничука. Також мав долучитись Мирон Маркевич, але він полетів у Київ на засідання Федерації Футболу України, тому ми це зробимо у п’ятницю. І, всі шановані люди у нашому місті матимуть можливість посадити лозу винограду на цьому суспільному. У такий спосіб, ми будемо мати шанс випити вина з винограду, який посадили ці шановані люди», – прокоментував подію міський голова Винник Володимир Квурт.


Теги: саджанці, Юрій ВИННИЧУК, Олександр Бєлявський, Богдан Тихолоз, виноградник
Останні новини:

Коментарі
avatar