Міський голова Винник вирішив балотуватись до Верховної Ради
10.06.2019 09:24

Володимир КВУРТ

Міський голова Винник Володимир Квурт вирішив балотуватись до Верховної Ради по львівському мажориторному округу №115. Про це стало відомо після оприлюднення на сайті LB списків мажоритарників від партії УДАР.

Володимир Квурт балотуватиметься по округу №115 (Сихівський та частина Личаківського району, у тому числі місто Винники). Зазначимо, що Квурта називають одним із головних претендентів на крісло мера Львова під час місцевих виборів у 2020 році. Він активно просуває ідею об’єднання Львова з невеличкими містечками, створення «великого Львова».

В окрузі №115 також висунула свого кандидата партія «Самопоміч». На парламентські вибори від цієї партії йтиме заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Партія УДАР також висуватиме кандидатів у ще у чотирьох округах на Львівщині. В окрузі №116 (Залізничний та частина Шевченківського району) балотуватиметься депутат Львівської міськради від БПП Роман Грицевич. Нагадаємо, в цьому окрузі також будуть балотуватись народна депутатка Ірина Подоляк («Самопоміч») та нардеп Микола Княжицький («Європейська Солідарність»).

По округу №119 (Бродівський, Радехівський, Буський та частина Кам'янка-Бузького району) від УДАРу йтиме голова Радехівської РДА та депутат Львівської міськради від БПП Сергій Івах.

В окрузі №125 (Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський та частина Самбірського району) УДАР виставить кандидатуру депутата Старосамбірської міськради Мар’яна Антошика. А в окрузі №126 (Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони) буде балотуватись нардеп від БПП Андрій Кіт.

Як повідомлось у ЗМІ, партія УДАР на дострокових парламентських виборах висуне кандидатів лише в мажоритарних виборчих округах. За списком у політичної сили кандидатів не буде. Таке рішення ухвалив з'їзд партії.

Джерело: https://zaxid.net/

Теги: вибори, верховна рада, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar