Винники відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Естонії в Україні
10.06.2019 14:00

Міський голова Винник Володимир Квурт та директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» Ігор Тимець ознайомили Посла Естонії із надбаннями музею у Винниках і подякували за сприяння у тому, що головний експонат унікальної виставки «Врятовані скарби України» – Меч вікінга повернувся в Україну. Про це повідомила керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур.

«Естонія на ділі показала своє ставлення до України. І ми за це вдячні.» - прокоментував на своїй сторінці у Facebook приїзд Посла Естонії у Винники міський голова Винник Володимир Квурт.

«Посол Естонії в Україні Герт Антсу відвідав КЗ ЛОР "Історико-краєзнавчий музей" у Винниках, де зберігають Меч Вікінга. Саме завдяки позиції Естонії та естонським митникам унікальний 1000-літній експонат, головний артефакт унікальної виставки «Врятовані скарби України» – Меч вікінга повернувся в Україну.

Ми безперечно вдячні за те, що зробила ця країна для нас, зберігши і повернувши унікальну знахідку українцям, незважаючи на всі непорозуміння, які могли виникнути з Росією. Естонія реально на ділі показала своє ставлення до України і повагу до нашої історії, пам'яті. А візит посла засвідчує, що пам'ятка знаходиться на своєму місці, належно відреставрована і належно зберігається.

Дякую за те, що посприяв візиту пана Герта до нас першому заступнику Голови Львівської обласної ради Андрію Білоусу.» - написав Володимир Квурт.


Теги: візит, Володимир Квурт, ігор тимець, литва, музей, Герт Антсу
Останні новини:

Коментарі
avatar