Депутати Винниківcької МР підтримали Квурта на виборах до Верховної Ради (ВІДЕО)
20.06.2019 16:29

Депутати Винниківської міської ради підтримали рішення її голови Володимира Квурта балотуватися до Верховної Ради України. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 20 червня, на сесії Винниківської міської ради міський голова Винників Володимир Квурт повідомив, що йде у відпустку на час виборчої кампанії та пояснив мотиви свого рішення та наголосив на тому, що в жодному випадку не залишить громаду Винник, а продовжить працювати на її благо.

"Якщо мене оберуть народним депутатом,  то я залишатимуся з вами, адже Винники – це частина виборчого, 115 округу, в якому я балотуюсь. Нам варто зробити ще більше, дати шанс на розвиток не тільки нашому місту, а й багатьом містечкам Львівської області та містам України" – заявив він.

Володимир Квурт зазначив, що рішення про участь у парламентських виборах було складним, але вкрай необхідним, оскільки в його планах багато роботи.

"Є чинники, які можуть загальмувати позитивні зміни в нашому місті та в інших місцевих громадах. На посаді міського голови Винників я добре зрозумів їхню вагу, а також те, що тут, на місцях, ми не можемо впливати на ці процеси. Я одним з перших вголос заявив про несправедливий розподіл податків, який залишає маленькі містечка без фінансових ресурсів розвитку, і спробував розв'язати цю проблему шляхом підвищення статусу нашого міста. Проте наштовхнувся на нерозуміння та опір у вищих ешелонах влади. Я також критикував достатньо правильну і позитивну реформу децентралізації в частині створення ОТГ навколо обласних міст.

Наразі жодне обласне місто в Україні не утворило ОТГ. Ще три роки тому я звертав увагу на недосконалість нового закону про ЖКГ, який де-факто може призвести до втрати Львовом і Винниками своєї історичної частини. І чим більше повставало таких проблем, тим було зрозуміліше, що саме недосконалий державний механізм гальмує зміни на місцях, гасить енергію громад до розвитку. Радикальні зміни сьогодні потрібні, передусім, на рівні центральної влади. Потрібно, щоб парламент почав творити та ухвалювати закони, які відповідають потребам часу та сучасного динамічного розвитку" – зазначив Володимир Квурт.

Нагадаємо, що ЦВК зареєструвала Володимира Квурта кандидатом у народні депутати України.


Теги: вибори, Сесія, міська рада, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar