У Винники завітали учасники Міжпарламентської Ради Україна-НАТО
25.06.2019 10:33

У Винники з ознайомчим візитом прибули близько двох десятків депутатів з 13 країн світу, які беруть участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО. Про це повідомили у прес-службі Винниківської міської ради.

В ході неформальної зустрічі Володимир Квурт розповів гостям про історію міста та подарував символічні подарунки, в числі яких – керамічний сувенірний смайлик.

«Це історична подія для нашого міста. Україна має особливий статус у парламентарів всіх країн членів НАТО. Тут присутня Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлєн Мун – очільниця, яка є прихильницею об’єднаної Європи і модерує Україну, а також один із найбільш впливових – депутат трьох скликань парламенту Канади від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневський, який очолює групу дружби з Україною – найчисленніше об’єднання депутатів у чинному парламенті», – прокоментував міський голова Винник, кандидат у народні депутати України Володимир Квурт.

Також, п. Вжесневському передано відзнаку Почесного громадянина Винник Ігоря Ігнатовича, яку він обіцяв передати канадському бізнесмену з українським корінням, оскільки за його словами вони товаришують.


Теги: НАТО, делегація, Мадлєн Мун, Ігор Ігнатович, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar