У Винниках протестують проти будівництва цинкового заводу (ВІДЕО)
26.06.2019 19:23

Сьогодні, 26 червня, мешканці вулиці Кільцевої, що у Винниках, проводять акцію протесту проти будівництва цинкового заводу.

Про це на своїй сторінці в соціальних мережах повідомив міський голова Винник Володимир Квурт.

"Попри виборчу кампанію, я не можу залишатися осторонь та не реагувати на проблеми громади Винників. Вчора дізнався про те, що мешканці вулиці Кільцевої протестують проти будівництва цинкового заводу поблизу їхніх будинків. Вважаю за потрібне пояснити ситуацію. Завод планують збудувати на землі ОТГ Підберізці, тобто на території, яка прилягає до Винників. Під час цього незаконно захопили й частину землі, що належить місту.

Громадських слухань не було або ж їхнє проведення зімітували. Документів на початок будівництва та опис виробництва ніхто не надавав. Екологічну експертизу не проводили. Я зустрічався з представником заводу Екран зі Стрия, який є замовником будівництва і власником цинкового заводу поблизу Винників. Попросив надати документи та привести частину захопленої ділянки Винників до попереднього стану.

Наразі жодні документи до Винниківської міської ради не надходили. Вважаю ідею будівництва шкідливого для людей виробництва поблизу помешкань людей неправильною і підтримую дії громадськості проти її реалізації." - написав Володимир Квурт.


Теги: завод, цинк, акція, Протест, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar