Дітвора отримала новий ігровий майданчик у Винниках
03.07.2019 12:34

В співпраці ініціативних мешканців, автора проекту Андрія Вівчара, Винниківської та Львівської міськрад на вулиці Винна Гора почав діяти сучасний дитячий ігровий майданчик.

«Все, що ми робимо, – заради дітей. Саме з таких спільних проектів розпочинається злагоджена робота громади і влади міста, а діти отримують можливість якісно провести своє дозвілля. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі. Такий спільний проект має єдину мету – аби малеча була щаслива, захищена від негативного впливу вулиці, щоб її відпочинок був організований і змістовний. Ми, дорослі, будемо робити все можливе, щоб їхнє життя було щасливим і радісним», – розповів в.о.міського олови Винник Богдан Шустер.

Бюджет проекту становив 498 337 грн. Роботи велись під наглядом і опікою автора проекту Андрія Вівчара. Кошти виділені Львівською міською радою в рамках Громадського бюджету Львова 2018р.

Як розповів п.Андрій, уже готовий наступний проект, який представлять до програми Громадського бюджету на наступний рік.

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Богдан Шустер, діти, дитячий майданчик, Винна гора
Останні новини:

Коментарі
avatar