Винниківський клуб «Drive» вчить малечу азів мотоспорту (ВІДЕО)
03.07.2019 18:53

Винниківський клуб «Драйв» вчить дітей від 5 років освоювати ази мотоспорту. Більше десятка юних ентузіастів щотижня сідлають свої мотоцикли і збираються на інтенсивне тренування.

Як повідомляє Zaxid.net, дітлахів вчать впевнено керувати двоколісним. І не на асфальтовій трасі, а одразу на бездоріжжі. Наставники пояснюють своїм мотовихованцям, як зберігати правильну посадку під час їзди, гальмувати, заходити у повороти, долати пагорби.

Юний спортсмен Ярослав Вернюк каже: «Мені дуже сильно подобається, бо то дає багато екстріму. І якщо, наприклад, скучно, то поїхав собі, покатався».

Тренер винниківського мотоклубу «Drive» Роман Крук розповідає вихованцям: «Зараз будемо долати невеликий трамплінчик. Маємо їхати на відтяжці і з рівномірним газом. Мусимо відтягнутись, щоб нас не перевернуло наперед. І газ не закриваємо. Рівномірний газ».

Молоді спортсмени із захватом відпрацьовують подолання трамплінів. Це одна з їхніх улюблених вправ. Віталій Крук пояснює: «Трамплін подобається, бо, коли вилітаєш, то руки відпочивають, і дуже класно стає...такий адреналін».

На тренуваннях спершу відпрацьовують кожен елемент окремо. Потім об’єднують у загальну картину. Чимало учасників ‒ родичі професійних спортсменів, які захопилися прикладом рідних.

У Дарія Бацика батько займається ендуро. І хлопець сів на мотоцикл, коли йому було лише 3 роки. Дарій згадує: «Спочатку на тренуваннях мене шнурком прив’язували, щоб я далеко не втік. Потім, коли навчився сам їздити, то поставили додаткові колеса. Потім я перейшов на «KTM». Він був дуже різкий, але довелося навчитись на ньому їздити».

Тимофія Улицького на секцію привів дідусь, який сам із дитинства захоплюється мотоспортом. Хлопець каже: «Це цікаво, смішно і екстремально. Але не страшно».

А от мама Тимофія зізнається, що спостерігати, як син гасає на «залізному коні», трохи лячно. Але додає: «Син робить в цьому спорті успіхи, тому я стараюсь не заважати. Але при можливості, коли дідусь вдома, прошу, щоб він відвів Тимофія на тренування».

Натомість коучі запевняють: безпека дітей для них ‒ передовсім. Тому на тренуваннях діти вправляються у надійному обмундируванні. Долучатися до занять запрошують усіх охочих. Головне ‒ бажання вчитися.


Теги: Драйв, Мотоцикл, ендуро, діти, мотокрос
Останні новини:

Коментарі
avatar