Григорій Козловський назвав обшуки на тютюновій фабриці замовними (ВІДЕО)
04.07.2019 13:52

Львівський бізнесмен, співвласник тютюнової фабрики у Винниках Григорій Козловський не назвав причини обшуків, проведених СБУ на підприємстві, але вважає такі дії замовленням конкурентів по бізнесу – іноземних тютюнових компаній.

Про це Григорій Козловський повідомив 4 липня на брифінгу біля приміщення тютюнової фабрики, передає ZAXID.NET.

Зі слів Григорія Козловського, у середу, 3 липня, о 6:00 ранку «відбулася спроба захоплення Винниківської тютюнової фабрики працівниками СБУ, які спробували силовим методом увірватися на фабрику». Такі ж події, повідомив Козловський, відбуваються на тютюновій фабриці у Жовтих Водах.

«Ціль – замовлення двох компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» (Бі Ей Ті) та Imperial Tobacco, які вже п'ять років пробують протягнути законопроекти, щоб вбити національних виробників. Ціль – знищити українських виробників», - заявив Григорій Козловський.

За його словами, наразі не висунуто жодних офіційних звинувачень. «Вчора увесь день тривали обшуки. Фабрику перевернули з ніг на голову. Нам пробують приписати в черговий раз якісь незрозумілі історії. І це при тому, що ми найбільший у Західній Україні і 26-й в Україні платник податків. Не знайшли жодних речей, які могли би свідчити про те, що нам можна висувати якісь звинувачення», - запевнив Григорій Козловський.

Ці події він пов’язав із конкретним прізвищем працівника СБУ. «Є такий пан Калюжний в СБУ. Я не можу стверджувати, але думаю, що це його робота. Це вихованець Януковича, людина яка була люстрована, але повернулася на роботу», - сказав Григорій Козловський.

Він також заявив, що працівники СБУ готуються «вивозити тютюнову фабрику». «Учора СБУ почала уночі шукати 100 фур, щоб вивезти фабрику. Я кажу: на якій підставі? Ви прийшли без кримінальної справи, у вас немає ніяких претензій. Ви нічого не знайшли. Висувайте нам офіційно звинувачення, ось я є на місці – забирайте і садіть мене в тюрму, якщо я щось порушив у цьому житті. Звинувачень немає, просто дали команду усе вивезти. А як вивозити обладнання, яке перебуває офіційно, згідно з наказом голови ДФС, на обліку? Весь товар на обліку. Вся продукція сертифікована. Бо хтось отримав замовлення, напевно, ще взяв грошей, щоб зупинити українське виробництво», - заявив Григорій Козловський.

Він також повідомив, що керівники українських тютюнових фабрик готують спільну заяву щодо останній подій.

З його слів, на фабриці у Винниках працює понад 4 тис. людей.

Як розповів «Високому Замку» міський голова Винник Володимир Квурт, замість того, аби ловити колабораціоністів і тих, хто виголошує антиукраїнські гасла, в СБУ зайнялися економічним шантажем та тиском на вітчизняні підприємства.

«На тютюнову фабрику прибули працівники київського СБУ, проводять якісь слідчі дії. Їм надали усю інформацію, але вони вирішили вилучати з фабрики сировину, — сказав Квурт. — Якщо є порушення, то блокується склад чи цех — до з'ясування ситуації. А вивезення продукції можна назвати диверсією. Зупинено виробництво, працівники — у прогулі. Торік Львівська тютюнова фабрика заплатила до бюджету 3,5 мільярда гривень податку. На підприємстві працюють 4 тисячі людей».


Теги: СБУ, тютюнова фабрика, Григорій Козловський, обшук
Останні новини:

Коментарі
avatar