Мешканці Винник та околиць відстоювали своє право на чисте довкілля (ВІДЕО)
05.07.2019 20:23

У четвер, 4 липня, ввечері у Винниках в КЦ “Дозвілля” відбулось громадське слухання щодо будівництва заводу гарячого цинкування, який будують неподалік від міста, на терторії Підберізцівської громади. Про це  повідомляє “Четверта студія”.

Десятки мешканців Винник, Лисиничів, Підбірців та Підберізців прийшли на публічне обговорення, аби виступити категорично проти будівництва, яке від деяких будівель знаходиться буквально за кілька метрів.

Також громади всіх населених пунктів, неподалік яких і будують згаданий завод, підтвердили той факт, що до цього моменту з ними жодних погоджень та зустрічей представники забудовника чи власники заводу не проводили.

Відеопрезентацію від керівництва заводу про технологію їхнього заводу у залі зустріли неохоче, між рядами раз за разом лунали крики “Ганьба!” та “Геть!”.

“Не треба нам тут Цинкового Чорнобиля! Нас ніхто не запитував чи ми згодні, щоб наші діти та ми дихали хімічними випарами та труїлись їхніми відходами. Ви забули про головне – погодити будівництво, а тепер – ми проти і не буде тут ніякого заводу гарячого цинкування”, – резюмували один за одним присутні у залі мешканці Винник та околиць.

На обговорення прийшов і мер міста Винник Володимир Квурт, який хоч і закликав громаду бути тактовною та більш терпимою до можливих інвесторів, все ж засвідчив, що не готовий підтримувати будівництво такого об`єкту неподалік заселених територій:

“З самого початку було зроблено багато невірних кроків і тепер найкращим рішенням буде перепрофілювати вже почате будівництво з хімічного та складські приміщення, наприклад. Тоді й забудовник не втратить повністю все вже створене, й громади наколишніх населених пунктів будуть мати зиск з наповнення бюджету за рахунок податків”, – сказав мер Винник Володимир Квурт.


Теги: акція, завод, Володимир Квурт, громадські слухання, Протест, цинк
Останні новини:

Коментарі
avatar