Володимир КВУРТ: «Добре пам'ятаю ті часи, коли Винники переживали свої «темні часи»
07.07.2019 20:20

м. Винники

Добре пам'ятаю ті часи, коли Винники переживали свої "темні часи". Коли наша команда прийшла у міську раду, то місто фактично не освітлювалось. Люди нарікали, що ввечері страшно виходити на вулицю, тому що поодинокі ліхтарі горіли хіба що у центральній частині міста.

Тож у 2016 році на зовнішнє освітлення з бюджету виділили понад три мільйони гривень. У 2017 році ця сума складала вже чотири мільйони. А минулого року на освітлення вулиць та кварталів ми інвестували близько півтора мільйона гривень. Наразі ми зробили вуличне освітлення у Винниках на 96 відсотків.

За добробут треба платити, адже електроенергія також недешева, і тому ми подали проект й виграли конкурс, який оголосив Кабмін, на створення комунальної сонячної електростанції потужністю 2 МВт. Для неї депутати Винниківської міської ради вже виділили земельну ділянку площею чотири гектари і сподіваюсь, що вже цього року у Винниках таки запрацює електростанція.

За умовами конкурсу весь проект, а це 2 мільйони євро, профінансує Іспанія, а отже зекономлені кошти можна скерувати на інші потреби міста. Розраховуємо, що потужність електростанції дасть нам можливість продавати електроенергію у "Львівобленерго", а за вторговані кошти зможемо забезпечити оплату всього вуличного освітлення у Винниках.

Раніше, коли вночі в’їжджав у Винники, то воно потопало в пітьмі, а вже зараз гарне освітлення створює відчуття комфорту та затишку.

Володимир КВУРТ, Facebook


Теги: Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar