Комісія по будівництву цинкового заводу поблизу Винник має оприлюднити результати до 31 липня
12.07.2019 22:57

Голова Львівської ОДА  Маркіян Мальський створив робочу групу для вивчення питання будівництва заводу гарячого цинкування поблизу Винник. 

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА від 11 липня 2019 року, пишуть "Варіанти".

"Створити робочу групу з перевірки обставин, викладених у зверненні ініціативної групи від 08.07.2019 № 08/07/19-1, (надалі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком" – йдеться у розпорядженні.

Керівником робочої групи став заступник голови обласної державної адміністрації Роман Филипів. Секретарем робої групи призначили начальника відділу містобудівної політики управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування ОДА Вадима Петрів.

Також до складу робочої групи увійшли: голова Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації Андрій Болюбаш, голова ініціативної групи Максим Каменецький та засновник Товариства з обмеженою відповідальністю "Екран" Юрій Карпінський. 

Комісія має оприлюднити результати своєї роботи до 31 липня цього року.

Нагадаємо, у 8 липня у понеділок під час апаратної наради голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш передав новому очільнику області звернення від ініціативної групи мешканців Винників та сусідніх сіл, які проти будівництва цинкового заводу поблизу Львова.

Тоді ж голова Львівської ОДА попросив призупинити будівництво цинкового заводу поблизу Винник.

Додамо, 26 чернвя мешканці Винник протестували проти будівництва цинкового заводу.


Теги: Максим Каменецький, Маркіян Мальський, завод, цинк, Протест, пікет
Останні новини:

Коментарі
avatar