За дискредитацією Винниківської тютюнової фабрики стоять монополісти і надприбутки, - заява
27.07.2019 12:48

Винниківська тютюнова фабрика

На Винниківській тютюноій фабрці спростували інформацію про нібито ухиленні від сплати податків і заявили про «систему» дискредитацю, яку проти національного виробника розгорнули транснаціональні тютюнові корпорації. Відповідну заяву опубліковано 26 липня.

Нагадаємо, що раніше на сайтах ряду ЗМІ з'явилася новина про те, що Львівська тютюнова фабрика протягом 2018-2019 років не отримала в ГФС жодної акцизної марки.

Як говориться в заяві з посиланням на Єдиний держреєстр, юридичну особу «Львівська тютюнова фабрика» було ліквідовано ще в 2006 році. Разом з тим у Львівській області зареєстровано ТОВ «Винниківська тютюнова фабрика» - 100% національний виробник сигарет і член Асоціації «Виробників тютюнових виробів». Підприємство закуповує у ГФС України всі види марок акцизного податку та в повному обсязі відраховує до бюджету податки і збори.

Зокрема, за останні 2 роки в цілому перераховано більше 3,4 млрд грн. За підсумками 2019 року фабрика розраховує увійти в 20-ку найбільших платників податків України і тим самим піднятися в національному рейтингу на 20 позицій протягом 2-х років.

Незважаючи на високі фінансові показники і тисячі робочих місць, Винниківська тютюнова фабрика регулярно піддається інформаційним атакам. На підприємстві вважають, що замовниками провокацій виступають транснаціональні корпорації, які хочуть монополізувати ринок і отримувати надприбутки. Тут не виключають змови трьох таких корпорацій: Philip Morris, Japan Tobacco International і British American Tobacco. «Поява подібних провокаційних, неправдивих і відверто абсурдних публікацій наштовхує на думку, що хтось намагається знищити українську тютюнову галузь і монополізувати або розділити ринок», - сказано в заяві.

Як пише РБК-Україна, компанію Philip Morris запідозрили в тому, що сировина, яку вона ввозила в Україну без сплати мита і податків нібито для подальшого реекспорту готової продукції, використовувалася для виробництва сигарет для українського ринку. Порушення виявила позапланова перевірка. Штрафи для компанії склали 635 млн грн.

Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: тютюнова фабрика, дискредитація, акциз, податок, монополія
Останні новини:

Коментарі
avatar