У Львові протестують проти будівництва цинкового заводу у Винниках (ВІДЕО)
06.08.2019 18:19

Сьогодні, 6 серпня, у Львові біля приміщення ЛОДА зібрались кілька десятків протестувальників, які виступали проти будівництва цинкового заводу поблизу Винник. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

Учасники акції протесту зайняли проїжджу частину на вул. Винниченка, тож рух транспорту на цій ділянці ускладнений.

Завод мають збудувати між Винниками, Підбірцями, Лисиничами та Підгірним. Фізично він перебуватиме на території Підберізцівської ОТГ.

Попри те, що на Мінекології видало ТзОВ «Екран», що будує завод, дозвільні документи, мешканці неодноразово виходили на протести та скликали громадські слухання. Вони побоюються шкідливого впливу на довкілля від заводу. Тут планують наносити на металоконструкції цинк. Такий же завод працює у Стрию. Втім, департамент екології ЛОДА раніше надав позитивні висновки на звіт з оцінки впливу на довкілля, зазначивши, як пише Zaxid.net, що вказані у ньому показники є допустимими.

Голова ЛОДА Маркіян Мальський під час першої апаратної наради попросив призупинити будівництво цинкового заводу біля Винників, проти якого протестували мешканці, та погодився створити комісію, що мала б оприлюднити свої результати після виборів до парламенту.


Теги: цинк, Протест, ЛОДА, завод, Маркіян Мальський
Останні новини:

Коментарі
avatar