Винниківчани отримали нагороди на урочистій сесії Винниківської міської ради
24.08.2019 13:16

У п'ятницю, 23 серпня, рішенням сесії Винниківської міської ради одноголосно ухвалено рішення про нагородження відзнакою “Почесний громадянин міста Винники” одного з кращих боксерів сучасності, призера Олімпійських ігор 2000 року, колишнього чемпіона світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA, Андрія Котельника.

“Андрію Котельнику,  українському боксерові, колишньому чемпіонові світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA. Вихованцю заслуженого тренера України Дмитра Сосновського і Львівського училища фізичної культури. Срібному призерові Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія). Переможцю Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна). Переможцю першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовому чемпіонові України, а також мешканцю міста Винники”, – йдеться в рішенні.

Також рішенням сесії Винниківської міської ради винниківчанки Євгенія Бульба, Ярослава Бобків і Марія Пивовар нагороджені званням «Почесні довгожителі міста Винники».

Довгожительок привітав міський голова Винник Володимир Квурт, вручивши їм нагороди. Квіти та подарункові пакети.

«Присвоїти звання «Почесний довгожитель» жителям Винник, які своєю працею внесли значний вклад у розвиток суспільного та релігійного життя м. Винники:

2.1. Марії Пивовар, 1924 р. н., винниківчанці, педагогу-вихователю Винниківської школи-інтернат № 9 та шанованій у Винниках людині, яка зробила значний вклад в розвиток суспільного життя міста, освіти та виховання дітей.

2.2. Антоніні Сус, 1926 р. н., переселенці із Закерзоння, а з 1945 року винниківчанці та шанованій у Винниках людині, членкині винниківського товариства «Просвіта», яка упродовж життя працювала в сфері торгівлі та завжди активно долучалася до громадських рухів у Винниках.

2.3. Ярославі Бобків, 1929 р. н., винниківчанці та шанованій у Винниках людині, майстрині з вишивання, роботи якої й досі знаходяться в Храмі Воскресіння УГКЦ м.Винники.

2.4. Євгенії Бульбі, 1930 р. н., винниківчанці, вчителю української мови та літератури, членкині та голові Винниківського товариства «Просвіта», і до сьогодні заступнику голови Винниківського осередку «Союзу Українок», почесній членкині «Союзу Українок» України м. Київ, та шанованій у Винниках людині, яка зробила значний вклад в розвиток суспільного життя міста, освіти, виховання дітей та молоді», – йдеться у рішенні.

З нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники були нагороджені званням «Гордість міста Винники» винниківчани: Юрій Ідзінський, Ярина Каторож, Андрій Мельник та Олег Крук.

“Присвоїти звання «Гордість міста Винники» молодим жителям Винник за вагомі особисті досягнення, внесок у розвиток міста та піднесення його авторитету.

3.1. Андрію Мельнику, 2003 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ № 29, єдиному учневі у м. Винники – здобувачу кришталевих 200 балів Зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році сертифікаційної роботи з біології. Студентові Лікувального факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

3.2. Ярині Каторож, 1994 р. н, виниківчанці, українській письменниці й художниці. Випускниці ЗСШ № 29, Львівської школи мистецтв за курсом образотворче мистецтво та курсом фортепіано. У 2016 році випускниці Української академії друкарства за спеціальністю «Мистецтво». Авторці романів: «Алхімія свободи». Роман-фентезі. 2015 року; «Стожар». Трилогія «Палімпсест». Книга 1. 2017 року; «Альянс». Трилогія «Палімпсест». Книга 2. 2018 року. У 2015 році за роман «Алхімія свободи» отримала спеціальну відзнаку від Дари Корній і Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі» у номінації «Романи» конкурсу «Коронація слова».

3.3. Олегові Круку, 1993 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ № 29 та Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю: інженер-конструктор. Вихованцю Винниківського мотоклубу «Драйв». Тренери – Андріан Шемеги, Юрій Войціцький. Бронзовому призерові 7-го етапу Чемпіонату Європи з мотокросу в класі OPEN (Київ, 2019).

3.4. Юрію Ідзінському, 1999 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ «Берегиня», училища фізичної культури, студентові Львівського державного університету імені Боберського. Вихованцю секції вільної боротьби Товариства «Тризуб» у м. Винники. Тренери – Роман Проців та Віктор Глібенко. Віце-чемпіону Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком від 20 до 23 років (Сербія, 2019)”, – йдеться в рішенні.

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: відзнака, міська рада, Сесія, День незалежності, день міста, Андрій Котельник
Останні новини:

Коментарі
avatar