Ветерани АТО м. Винники затримали злісного правопорушника і передали його поліції (ВІДЕО)
30.08.2019 09:49

Вночі 30 серпня ветерани м. Винники затримали мешканця міста, який напередодні розмалював комуністичними символами статую Матір Божої на вулиці Ціалковського, а також такими символами відзначився в інших місцях міста та у Львові. Після розмови із зловмисником ветерани передали його працівникам правоохоронних органів.

Про це повідомив активіст, ветеран АТО, Віталій Кобрин на своїй сторінці у Facebook.

«При затриманні, ця гниль тримала в рукаві ніж, що свідчить про те, що заготував він його ще раніше. З розмови з його сусідами стало відомо, що чоловік поводив себе неадекватно, неодноразово викликали поліцію за його адресою. Діти скаржились, що це чмо бігало за ними з ножем. З вилучених речей (ніж, перцовий балончик).

В телефоні натрапили на цікаві повідомлення, де дана особа виявляє бажання прийняти "рускоє гражданство", бажає смерті "нацистам" та прославляє "православіє". Також з отриманої з гаджета інформації стало відомо, що особа вийшла на партії "опозиційної платформи" та"опозиційний блок" та просилась на волонтерську діяльність в їх партіях, якраз напередодні розмалювання м.Львів та м.Винники комуністичною символікою. Також дана особа намагалась звязуватись з комуністичною партією. Це лиш капля з того, що відомо на сьогодні. Але без сумніву, хтось "веде" даного персонажа». - пише Віталій Кобрин.


Теги: вулиця Ціалковського, Матір Божа, Віталій Кобрин, комуністична сиволіка, вандали
Останні новини:

Коментарі
avatar