Фабрика ІТ у Винниках: Цікаві комп'ютерні заняття для підлітків
16.09.2019 16:36

Шукаєте як зайняти свого підлітка? Не можете відірвати його від гаджетів?

Дозвольте розвивати своє захоплення! Дайте можливість дитині здобути якісну та актуальну ІТ освіту!

Фабрика ІТ пропонує цікаві та актуальні для підлітків комп’ютерні курси:

Курси для дітей 10-16 років

Робототехніка - дає можливість дитині скласти свого робота та освоїти основи програмування, логічного мислення, дає розуміння створення моделей та механізму складання та програмування роботів.

Заняття відбуваються в класі. Перший етап – створити свого робота, який має мати певні деталі та блоки. Другий етап – запрограмувати робота на певні дії та випробувати його в дії, знайти помилки в закладеній програмі, виправити їх та знову запрограмувати.

Є базовим для розуміння процесів програмування для дітей молодшого віку.

Цікава інформатика (Scratch) - Scratch — це середовище, у якому кожен може легко почати програмувати. Для початку роботи з ним не потрібні ґрунтовні знання про алгоритми і роботу комп'ютера, але бажання кспериментувати, грати і створювати щось нове і захопливе — вкрай необхідні. Цей курс буде путівником в опануванні можливостей Scratch, допоможе поєднати теорію з практикою, знайти цікаві ідеї та навчитись працювати над власними проектами.

Фабрика Медіа - спрямований на те, щоб показати можливості інтернет медіа ресурсів, а також навчити знімати та монтувати відео, працювати з YouTube, створювати свої мультфільмів, вести свої блоги в соцмережах.

Фабрика Технологій - спрямований на те, щоб показати можливості технологінчних програм: створення відео-ігор, 3D моделювання, створення сайтів.

Цей курс навчить Вас працювати з зображеннями, створювати 3D моделі, працювати з простором, друкувати на 3D принтері, моделювати сценарії в іграх та візуалізовувати свої сценарії, обробляти фотографії, створювати сайти – візитівки.

Ми проводимо заняття в малих групах до 10 людей.

Кожен наш студент отримує в користування на занятті ноутбук для роботи.

Деталі на нашому сайті - https://fabrykait.com.ua/kursi/.

Контактний телефон: 097 98 67 933.


Теги: комп'ютер, Фабрика ІТ, технологія, Інтернет, курси, інформатика, навчання IT, Робототехніка, Професія, навчання
Останні новини:

Коментарі
avatar