Підприємство у Чишках, на якому спалахнула пожежа, забруднює грунт, – екологи
17.09.2019 17:56

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції Львівщини відібрали у селі Чишки проби ґрунту поблизу приватного підприємства «Бізнес-Інтер-Груп», на території якого нещодавно спалахнула пожежа.

Експертиза виявила у деяких із них перевищення вмісту важких металів. Про це повідомили у пресслужбі відомства, пише Львівський портал.

«Проведено аналіз відібраних п’ятьох проб ґрунту за такими хімічними показниками: азот амонійний, п’ятиоксид фосфору, нітрати, хлориди, нафтопродукти (неполярні вуглеводні), водневий показник рН, важкі метали (рухомі форми): цинк, кадмій, кобальт, залізо, марганець, свинець, мідь та хром», – йдеться у повідомленні.

У двох із п’яти пробах ґрунту екологи виявили перевищення вмісту важких металів:

– у пробі ґрунту, відібраній на земельній ділянці приблизно 5 м на схід від підприємства: цинк перевищує допустиму норму в 1,3 раза, кадмій – в 1,4 раза, кобальт – в 1,7 раза, залізо – в 1,2 раза, марганець – в 1,7 раза;

– у пробі ґрунту, відібраній на земельній ділянці за межами підприємства з північно-східної сторонни: перевищення цинку – у 1,7 раза, кадмію – в 1,5 раза, залізо – в 1,2 раза.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, основним видом діяльності приватного підприємства «Бізнес-Інтер-Груп» є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Втім фірма також займається виробництвом лаків, фарб, друкарської фарби, мастик та іншої хімічної продукції.

Компанія існує з 2013 року, її власницею є львів’янка Мар’яна Цапун.


Теги: Бізнес-Інтер-Груп, екологія, Чишки, екоінспекція, Пожежа
Останні новини:

Коментарі
avatar