Мирон МАРКЕВИЧ: «Стадіон імені Богдана Маркевича слугуватиме всій футбольній спільноті України»
19.09.2019 11:32

Мирон Маркевич

Як ми вже повідомляли, у суботу, 21 вересня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбудеться товариський матч, у якому ветерани винниківського футболу прийматимуть збірну ветеранів України.

Два роки тому після одного з матчів Національної збірної ветеранів журналісти запитали Мирона Маркевича, в якій точці земної кулі йому ще хотілося б побачити гру цієї чудової команди. Мирон Богданович не задумуючись відповів: «У Винниках!».

І ось, бажання знаного тренера, а також тисяч вболівальників футболу Львівщині, здійснилося! І привід завітати легендам футболу до затишних Винників виявився особливим, про що і розповів Мирон Маркевич.

– Центральному полю стадіону Винників близько ста років, на ньому грав та тренував Богдан Маркевич, я робив свої перші кроки в футболі. Настав час рухатися вперед, дати полю нове життя. Запросив головного агронома
стадіону «Україна» Юрія Костюка, під керівництвом якого навесні розпочалася капітальна реконструкція. Зняли верхні шари грунту, поклали дренаж, систему автоматичного поливу. Засіяли травою і сьогодні, через п’ять місяців, поле готове до футболу. На його відкриття запросив своїх друзів з Національної збірної ветеранів, дякую кожному, хто приїхав до Винників. І особливо засновнику збірної Олегу Собуцькому, який вкладає в цю особливу команду своє серце та сили. Суперником буде винниківський «Рух», який очолює Юрій Гданський.

– Цікаво, за яку команди зіграєте ви?

– Мої симпатії розділені навпіл (сміється). У матчі у Винниках зіграю за «Рух». Наступного дня, 22 вересня, у сусідньому Суховолі Збірна ветеранів гратиме проти ветеранів Городоцького району. Тут вже я зодягну рідну синьо-жовту футболку.

– Які команди надалі гратимуть на оновленому стадіоні імені Богдана Маркевича?

– Як і передбачалося, коли будувався наш футбольний комплекс, він слугуватиме всій футбольній спільноті. Це базова арена для міської футбольної школи, також тут грають аматори, ветерани, проводимо чемпіонат серед учасників АТО. Мені серце гріє, коли у Винниках на полях вирує футбольне життя, на трибуни приходять глядачі, багато дітей. Саме заради цього утримую стадіон, на якому 21 вересня мої земляки отримають задоволення від гри легенд футболу.


Більше читайте у програмці до товариського матчу  ветеранів винниківського футболу і збірної ветеранів України.

Останні новини:

Коментарі
avatar