Львівська «Свобода» звернулася до правоохоронних органів через будівництво цинкового заводу поблизу Винник (ВІДЕО)
19.09.2019 14:02

Депутати Львівської міської ради від ВО “Свобода” вимагають зупинити будівництво заводу гарячого цинкування неподалік міста Винники.

Відповідне звернення скерували до начальника головного управління Нацполіції Львівщини, прокурора Львівської області та голови облдержадміністрації Маркіяна Мальського, - повідомляє "Вголос".

Як стало відомо з публічних джерел, юридична особа ТзОВ “Екран” розпочала будівництво заводу гарячого цинкування на прилеглій до м. Винники території. Підприємство планує запрацювати на початку 2021 року. За численними скаргами мешканців міста Винники й сіл Лисиничі та Підбірці стало відомо про суттєві порушення під час проєктування і отримання дозвільних документів на будівництво.

Зокрема, йдеться про невідповідність у назві та описі об’єкта проєктування згідно із розпорядженнями голови Пустомитівської РДА та проєктною документацією. Також у ній немає чіткого опису й вихідних даних про вплив на довкілля об’єкта будівництва у разі виникнення аварійних чи надзвичайних ситуацій під час виробничого процесу. Крім того, не була проведена стратегічна екологічна оцінка майбутнього підприємства.

Відтак депутати Львівської міської ради від ВО “Свобода” вимагають від правоохоронних органів зупинити будівництво об’єкта й провести відповідну екологічну експертизу. А ще перевірити наявність корупційних, службових чи інших кримінальних правопорушень, вчинених під час видачі дозвільної документації.

Звернення на сесії ЛМР зачитав свободівець Андріян Гутник.


Теги: Андріян Гутник, звернення, ЛМР, цинковий завод
Останні новини:

Коментарі
avatar