Збірна ветеранів Винник зіграла зі збірною ветеранів України
22.09.2019 10:58

Із нагоди офіційного відкриття оновленого футбольного поля на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся товариський поєдинок за участю ветеранів національної збірної України та винниківського футболу.

У завзятій боротьбі футболісти обох команд продемонстрували, що є ще порох у порохівницях. На дубль куратора ветеранської збірної України Олега Собуцького та голи Віталія Мандзюка і Миколи Іщенка «рухівці» відповіли влучними ударами досвідчених Мирона Маркевича й Михайла Луцишина.

Поспостерігати за цим яскравим футбольним видовищем на трибунах зібралося чимало вболівальників, які отримали незабутні емоції від гри, а також мали змогу поспілкуватися, отримати автограф і світлини на згадку зі своїми кумирами.

У складі «синьо-жовтих» під керівництвом Анатолія Дем’яненка зіграли такі зірки українського футболу як Юрій Максимов, В’ячеслав Шевчук, Володимир Єзерський, Віталій Мандзюк, Сергій Нагорняк, Владислав Ващук, В’ячеслав Свідерський, Василь Рац, Святослав Сирота, Олег Венглинський, Богдан Шершун та інші.

Їм активно протистояли ветерани футболу Винник, які захищали і захищають честь цього міста на різноманітних турнірах: зокрема Мирон Маркевич, Михайло Луцишин, Юрій Кудінов, Орест Файда, Роман Оліяр, Богдан Костик, Роман Манорик, Роман Гданський, Андрій Мойсин, Олег Леган, Орест Банах, Олег Йона, Ігор Козидра, Юрій Сидор, Степан Дударенко та інші. Винниківський колектив до звітної зустрічі готував Юрій Гданський, за плечима якого чималий досвід.

Відтепер на оновленому газоні футбольного поля стадіону імені Богдана Маркевича багато команд куватимуть свої перемоги, прославляючи Львівщину. А національна збірна України серед ветеранів у неділю,

Джерело: https://ffl.org.ua/
Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: товариський матч, стадіон, збірна ветеранів, ветерани Винник
Останні новини:

Коментарі
avatar