Запрацювала прес-служба Заводу гарячого цинкування, який будується біля Винник
30.09.2019 11:50

Сьогодні, 30 вересня, на електронну адресу сайту Винники Plus прийшов лист від компанії "Екран", у якому повідомляється про початок роботи прес-служби Заводу гарячого цинкування біля міста Винники, яка створена для покращення комунікацій.

Перед тим, як ознайомити з отриманим прес-релізом компанії "Екран", хотілося б висловити власну  позицію редакції сайту "Винники Plus".

На нашу думку, забезпеченням правдивої інформації про будівництво заводу компанія "Екран" повинна була займатися до початку будівництва і до громадських слухань, а ініціатива створення такої структури після резонансу у ЗМІ та серед громадськості виглядає занадто запізнілою.

А тепер пропонуємо повний текст прикріпленого до повідомлення прес-релізу компанії "Екран":

"Початок будівництва цинковні на території Підберізцівської ОТГ на Львівщині отримав чималий резонанс у ЗМІ та серед громадськості. Для забезпечення правдивості інформації, що супроводжує будівництво, ми прийняли рішення про запровадження прес-служби нашого підприємства.

Ми завжди дотримувались принципів законності та чесності у бізнесі, надалі працюємо відкрито та прозоро. Відтак для забезпечення принципу публічності, хочемо запросити усі ЗМІ до висвітлення позицій представників нашого підприємства.

Ми переконані, що це дозволить журналістам демонструвати більш правдиву картину подій, полегшить роботу ЗМІ у висвітленні позицій діалогів громадськості та бізнесу, відрізнити політичні маніпуляції від щирих та правдивих дій, а також розвінчати чутки та фейки.

Компанія ТОВ «Екран» висловлює свою готовність надавати необхідні пояснення щодо екологічних, технологічних та інших аспектів наших проектів, надавати коментарі чи інтерв’ю на будь-які теми.

З усіх питань звертатись до Юлії Поліковської, за адресою press@zink.com.ua, або за телефоном 099 128 47 46."


Теги: цинковий завод, компанія Екран, гаряче цинкування
Останні новини:

Коментарі
avatar