Богдан ШУСТЕР: Під час розмови з Мироном Маркевичом і з'явилася ідея створити свою жіночу команду
02.10.2019 11:57

Богдан ШУСТЕР

Як ми вже повідомляли, винниківський ФК «Жупан» і футбольна школа Мирона Маркевича «Рух» (Винники) проводять набір дівчаток 2008-2013-го років народження у футбольну команду «Жупаночка».

Дівчатка матимуть змогу регулярно тренуватися під пильним керівництвом кваліфікованих наставників на стадіоні імені Богдана Маркевича та «Ораторії» у Винниках, а взимку – у спортивних залах шкіл міста Львова. Заняття безкоштовні. Набір проводиться за номерами телефонів: (063) 028-59-93 (Ірина), (097) 860-09-30 (Андрій).

«Торік спільними зусиллями ми відновили команду «Жупан», засновану 1979-го року. -  – розповів у розмові з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області заступник міського голови Винник, почесний президент ФК «Жупан» Богдан Шустер. - Спершу виступали в чемпіонаті Пустомитівського району, де за підсумками сезону стали бронзовими призерами, а цьогоріч вирішили спробувати свої сили в Другій лізі Львівщини і Кубку Львівської області.»

«Нещодавно у Винниках відбувся товариський поєдинок із нагоди 40-річчя «Жупану» між його ветеранами, серед яких наш славетний земляк Мирон Маркевич, і теперішнім складом. Саме тоді під час розмови з Мироном Богдановичем і з'явилася ідея створити свою жіночу команду. 

Вирішили розпочати з набору дівчаток, які мають бажання грати у футбол. У середу, 9-го жовтня, буде проведено перші тренувальні збори. Потенційні тренери, котрі працюватимуть із дітьми, вже відвідали школи, де роздали листівки з відповідною інформацією і контактами.

В перспективі хочемо створити з власних вихованців боєздатну дівочу команду, яка би виступала в різноманітних змаганнях. Прагнемо, щоби жіночий футбол у нашому регіоні розвивався не меншими темпами, ніж чоловічий», – зазначив  Богдан Шустер.


Теги: Жупаночка, Мирон Маркевич Богдан Шустер, школа Маркевича

Читайте також:
Коментарі
avatar