Володимир КВУРТ: Говорити про вибори на Донбасі, не маючи контролю над кордоном, – це популізм
04.10.2019 11:09

Доки влада України не поверне собі контроль над окупованими територіями та не гарантує безпеку для українців, говорити про проведення виборів там не можна.

Про це в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив міський голова Винник Володимир Квурт.

“Як взагалі там провести вибори? Хто ЦВК? Хто суд? У який спосіб там з’являться політичні партії, які працюють в Україні? У який спосіб приїдуть спостерігачі? Хто гарантуватиме безпеку? Ми спостерігали, як російські спецслужби викрадали громадян України з території Білорусі і затримували у нейтральних водах. То що буде на території, яку вони контролюють? Ми можемо зробити новими заручниками Кремля велику кількість людей”, – зазначив Квурт.

За словами політика, провести вибори на окупованих територіях Донбасу, враховуючи бажання окупантів і водночас так, щоб це не зашкодило Україні, – нереально.

“Поки не буде повернено контроль над українським кордоном, доки не буде гарантовано безпеку нашим громадянам на окупованій Росією території, говорити про будь-які вибори там – популізм і ніщо інше. Жодного миру ми так не отримаємо”, – переконує Володимир Квурт.

Джерело: https://vgolos.com.ua/

Теги: Володимир Квурт

Читайте також:
Коментарі
avatar