Винниківського активіста та ветерана АТО звинуватили у фальсифікації бойового поранення
09.10.2019 10:36

Максим Каменецький

Відомого у Львові та Винниках учасника громадського формування «УСУ АТО» та колишнього військовослужбовця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Максима Каменецького звинуватили у фальсифікації бойового поранення. Про це повідомляє Zaxid.net.

У вівторок, 8 жовтня, інформацію про те, що поранення Каменецького несправжнє, поширив на сторінці ГО «Інвалідів - учасників бойових дій АТО» м. Винники інший місцевий ветеран Віталій Кобрин. Він відреагував на допис Максима Каменецького від 5 жовтня, в якому останній опублікував фото власної потилиці зі слідами хірургічного втручання. Пост був частиною флешмобу ветеранів АТО із хештегом #вибачте_що_ми_не_здохли.

У коментарях до цього допису на уточнююче питання Максим Каменецький повідомив, що його поранило осколком зі снаряду реактивної системи залпового вогню «Град». Віталій Кобрин, який служив командиром відділення 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, заявив, що Максим Каменецький ніколи не брав участі в бойових діях під час російсько-української війни і не міг отримати поранення внаслідок обстрілів. Ветеран звинуватив Каменецького у використанні статусу учасника АТО задля «недостойних вчинків». У коментарі ZAXID.NET Віталій Кобрин пояснив, що Максим Каменецький вже тривалий час і не лише в соцмережах розповідає про поранення внаслідок влучання осколка «Граду».

«Допис щодо цієї ситуації – це позиція нашої ГО «Інвалідів - учасників бойових дій АТО» м. Винники. До такої публікації нас спонукало те, що Максим Каменецький вдається до маніпуляцій, використовуючи статус учасника бойових дій. Він написав про поранення від «Граду», а після нашого допису видалив коментар», – розповів Віталій Кобрин.

Віталій Кобрин
Віталій Кобрин під час військової служби у зоні АТО (фото Віталія Кобрина)

Після викриття та розголосу пост про поранення Максима Каменецького зник із публічного доступу на його сторінці. У коментарі ZAXID.NET Каменецький визнав, що ніколи не отримував поранення внаслідок обстрілу «Градом», пояснивши, що отримав травму під час проходження військової служби в зоні АТО.

«У 2014 році я проходив службу в зоні АТО і отримав важку травму. Я неправильно приземлився після стрибка і мені перетиснуло хребтову артерію. В мене перестало нормально битись серце, німіли руки і ноги. Мене забрали у Львівський військовий госпіталь і зробили операцію. Через місяць я повернувся в зону АТО», – розповів Максим Каменецький.

Він також заявив, що коментар про поранення внаслідок «Граду», був жартом у відповідь на допис побратима, з яким він разом воював.

«Він жартома запитав мене, що сталося. Я пожартував у відповідь про «Град». Це наш внутрішній жарт, який перекрутили», – пояснив Каменецький.

Нагадаємо, що раніше Максим Каменецький як член громадських формувань фігурував у низці вуличних акцій та конфліктів у Львові та Винниках. Зокрема він представляв групу мешканців Винників під час акцій проти будівництва заводу гарячого цинкування. У 2018 році Максим Каменецький та інші члени «УСУ АТО» відзначилися в конфлікті навколо незаконної забудови подвір’я будинку на околиці Винників.


Теги: ветерани АТО, фальсифікація, поранення, Максим Каменецький, Віталій Кобрин, звинувачення

Читайте також:
Коментарі
avatar