Володимир Квурт про ситуацію з ліквідацією наслідків аварії на водогоні (ВІДЕО)
29.10.2019 10:33

Міський голова м. Винники Володимир Квурт на своїй сторінці у Facebook детально розповів про ситуацію з ліквідацією наслідків аварії на магістральному водогоні поблизу школи-інтернату у Винниках.

«У Винниках певний час тривають роботи із заміни гостро аварійних ділянок магістрального водогону, яким подають воду з водозабору Плугів до споживачів міста Винники та Личаківського району Львова. Саме поблизу інтернату завершують роботи з прокладання 350 метрів сталевого трубопроводу, діаметром 800 мм. Новий водогін планувалось під’єднати у четвер, 31 жовтня.

Старий трубопровід був прокладений у 80-ті роки минулого століття. В 2018 році ремонтні бригади Львівводоканалу виїжджали 591 раз на ліквідацію витоків. А мерія Винник постійно допомагала Львівводоканалу коштами на ліквідацію аварій.

Позавчора і вчора відбулася аварійна ситуація на магістральному водогоні, який з’єднує Золочівський водозабір зі Львовом. Відтак, зараз на цій ділянці, де інтернат, завершують роботи. Їхня вартість — понад 6 млн грн.

Загалом на оновлення 20 км магістральних мереж Плугівського напрямку Львівводоканал потребує 360 мільйонів гривень.

Зі слів директора Львівводоканалу Дмитра Ваньковича, у 2018 році було замінено 1,5 км водогону «Винники — Кривчиці» на суму 14,8 млн грн, і 1,1 км трубопроводу «Винники — Довга» на суму 9 млн. У 2019 році ремонтні роботи тривають на кількох ділянках, зокрема у липні проклали 300 метрів трубопроводу у районі вулиці Квітова (с. Лисиничі), а у жовтні — 350 метрів нового трубопроводу поблизу інтернату. Також тривають роботи на вулиці Тракт Глинянський.

Термінової заміни потребують 700 метрів водогону Винники-Довга та 500 метрів водогону Винники-Кривчиці. Вартість закупівлі трубопроводу на вказані ділянки складає понад 20 млн грн.

Сподіваюсь на те, що Винники і Львів надалі спільно працюватимуть над вирішенням цієї важливої інфраструктурної проблеми». - написав Володимир Квурт.


Теги: школа-інтернат, водогін, Володимир Квурт, львівводоканал

Читайте також:
Коментарі
avatar