Сьогодні приватний перевізник не виїхав на маршрут №36
01.11.2019 12:32

У п’ятницю, 1 листопада, автобусний маршрут №36 (Винники – пл. Кропивницького) мало розпочати обслуговувати Миколаївське АТП-14627. Однак, як повідомило управління транспорту Львівської міськради, станом на 10:00 на цьому маршруті не курсує жоден автобус, тому перевізника оштрафують.

Начальник міського управління транспорту Орест Олеськів розповів виданню Zaxid.net, що штраф становить 1,7 тис. грн.

«Ми контактували з перевізником. В АТП пояснили, що вони ще готуються, що вони ще не готові і зможуть виїхати на маршрут лише з понеділка», – сказав Орест Олеськів.

На запитання, хто обслуговуватиме цей маршрут до понеділка, Орест Олеськів відповів, що, мабуть, ніхто. Якщо з понеділка автобуси Миколаївського АТП-14627 не виїдуть на маршрут, то управління транспорту розірве з ним договір, а за кожен день, коли на маршрут виїздитиме менше 8 автобусів, як це передбачено у договорі, на перевізника накладатимуть штраф – 1,7 тис. грн.

Нагадаємо, що у вересні Миколаївське АТП-14627 перемогло у конкурсі на обслуговування маршруту №36, згідно з умовами договору на маршруті мають курсувати 8 автобусів. Раніше у березні Миколаївське АТП розпочало нелегально обслуговувати цей маршрут, випустивши на нього два автобуси. Після того, як підприємство оштрафували, воно перестало випускати свої автобуси на маршрут, а згодом офіційно взяло участь у конкурсі перевізників.

На попередньому конкурсі на маршрут №36 не подався жоден перевізник. Тоді мерія підписала тимчасовий договір з АТП-14630. У листопаді 2018 року АТП-1 запустило шатл-бас №36А, який довозить мешканців Винник до центру містечка, після чого маршрут №36 перестав курсувати. Зі Львова до Винник зараз їздять автобуси №5А, №29 та №40.


Теги: перевізник, маршрут, Орест Олеськів, Львів-Винники, АТП

Читайте також:
Коментарі
avatar