Представники Винниківської МР взяли участь у мирній акції в Києві
01.11.2019 18:53

Делегація на чолі із заступником міського голови Винник Богданом Шустером взяла участь у акції з вимогами розблокувати кошти, які стосуються субвенції місцевим бюджетам щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Про це повідомили у прес-службі Винниківської міської ради.

Акція посадових осіб органів місцевого самоврядування з вимогами до Уряду України відбулася  у середу, 30 жовтня, в Києві біля будинку Кабінету Міністрів України.

«В ході заходу, організованого Асоціацією міст України, винниківчани вийшли аби захистити інтереси громади та життєдіяльності міста, адже в іншому випадку місто матиме великі фінансові втрати та скорочення джерел доходів, що може призвести до зниження якості послуг для населення та скорочення видатків на розвиток громади», – пояснив Богдан Шустер.

Власне, сьогодні цими коштами мало б бути оплачено виготовлену кошторисну документацію, тендери, ряд розпочатих робіт, які сьогодні виконуються: брукування доріг, тротуарів, системи каналізування та водовідведення, котельні дитячого садка, ремонти шкільних закладів, закладів культури, тощо.


Теги: міська рада, акція, Богдан Шустер

Читайте також:
Коментарі
avatar