У Винниках в Історико-краєзнавчому музеї відкрили нові зали археології (ВІДЕО)
15.11.2019 17:40

Сьогодні, 15 листопада, в Історико-краєзнавчому музеї у Винниках відкрили 3 нові зали – археологія Західного регіону. Експозиція нового музею покликана популяризувати археологію, застосовуючи для цього нові технології.

У новій експозиції кожен відвідувач матиме змогу дізнатися про історію нашого регіону з найдавніших часів і до  ХVІІІ ст.  У музеї представлені унікальні артефакти, які археологам вдалося віднайти, досліджуючи пам’ятки Західного Побужжя і Верхнього Подністер’я впродовж кількох десятків років.

«За 25 років роботи музею вдалося зібрати не лише достойну колекцію, а й сформувати навколо музею вірних друзів та партнерів з різних країн та установ. Музей має прекрасну команду фахівців завдяки яким вдалося створити нові експозиції. Цьогоріч нам вдалося виграти грант, який дозволив втілити цей проект у життя», - розповів директор музею Ігор Тимець.

«Основним нашим завдання було зробити, щоб музей не залишався цвинтарем старожитностей. Музей має бути місцем знань, місцем сили, місцем нашої української історії, яка буде співзвучна тим завданням, які сьогодні ставляться перед Україною. Україна має бути сучасна, щоб рухатися і залишатися на рівні розвинутих країн світу. Якщо ми не зробимо сучасними наші музеї – нам важко буде аргументувати, апелювати. Якщо ми не звернемо увагу на культуру, якщо ми не звернемо увагу на освіту і, в тому числі, на музейну справу, об’єктивно рух України буде дуже сповільненим», – акцентував міський голова Винник Володимир Квурт.


Теги: музей, артефакти, археологія, експозиція
Останні новини:

Коментарі
avatar