Винниківську Тютюнову Фабрику визнано одним із найкращих платників податків в Україні
19.11.2019 11:52

Винниківська Тютюнова Фабрика

Винниківська Тютюнова Фабрика з початку року сплатила до бюджету України понад 2 млрд. грн. та згідно зі звітом за третій квартал 2019 року зайняла 4 місце у загальному рейтингу найбільших платників податків України. Про це повідомляє Zaxid.net, посилаючись на інформацію ДФС .

За 3-й квартал 2019 року Винниківська Тютюнова Фабрика перерахувала до державного бюджету податків та зборів на суму 1 млрд грн. При цьому, відповідно до даних фіскального відомства, приріст сплачених вітчизняним виробником податків у порівнянні з 3 кварталом 2018 склав 23%. Згідно з підрахунком компанії, кошти, сплачені Винниківською Тютюновою Фабрикою до бюджету з початку року можуть забезпечити виплату 67 210 середніх пенсій чи будівництво більше 100 сільських шкіл.

«Наше підприємство – одне із найстаріших та найкращих вітчизняних виробництв Заходу України. Фабрика була заснована ще 1778 року і плідно працює й сьогодні, забезпечуючи більше 470 робочими місцями. Нам приємно, що ДФС відмітила нашу прозорість та сумлінну працю як одного з найбільших платників податків країни. Тим більше я здивований, що на зустріч Президента із тютюновими компаніями були запрошені лише корпорації-монополісти. Сподіваюсь, що для нашої держави важливе значення мають також і вітчизняні регіональні виробники, що інвестують у розвиток власної країни», – зазначив Григорій Козловський, акціонер та директор ТзОВ «Винниківська тютюнова фабрика».

За даними компанії, за роки незалежності компанія інвестувала понад 1 млн доларів у виробництво та сплатила більше 6 млрд гривень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Виробничі потужності компанії розташовані у м. Винники Львівської області. Продукція Львівської тютюнової фабрики представлена торговими марками Marvel, Київ, Strong, LS, Compliment, Lifa.

Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: ДФС, податок, тютюнова фабрика, бюджет, Григорій Козловський
Останні новини:

Коментарі
avatar