ОФІЦІЙНО: Львівський «Рух» попрощався з Леонідом Кучуком (ВІДЕО)
10.12.2019 16:41

Сьогодні, 10 грудня, на офіційному сайті львівського «Руху» повідомили про те, що  за спільною згодою сторін була припинена угода клубу із білоруським тренером Леонідом Кучуком.

Футбольний клуб «Рух» подякував Леоніду Кучуку за фахову роботу, глибокий професіоналізм, мудрість та досвід.

У свою чергу, білоруський наставник у своєму прощальному інтерв’ю підбив підсумки своєї роботи у «Русі» та висловив слова вдячності команді, тренерському штабу та Президенту клубу. 

«Я всім вдячний, хочу сказати велике спасибі. Ми старались, щоб у нас все вийшло і у нас все вийшло. Будемо рухатись далі. Безперечно, буду стежити за «Рухом». З колишніми керівниками клубів, у яких раніше працював, ми й досі зідзвонюємось. Вважаю своїм обов’язком зателефонувати, подякувати, якщо треба, то й порадою допомогти. Особливо, якщо мова про Григорія Петровича. Він справжня людина. Людина футболу, перед якою я схиляю свою голову. Ми залишаємося з ним друзями». - підсумував Леонід Кучук.

Президент «Руху» Григорій Козловський прокоментував рішення щодо припинення співпраці з Леонідом Кучуком.

«Мені шкода, що так сталося. Тому що самі обставини виявились сильнішими за повагу одне до одного.  Я ставився до Леоніда Станіславовича з великою любов’ю і не лукавив, коли казав, що це висококваліфікований тренер. Він мені як батько. У мене такі почуття лише до двох тренерів - Мирона Маркевича і Леоніда Кучука. Це мудра людина, він посіяв у нашій команді це зерно мудрості, і я маю велику надію на те, що це зерно зійде і дасть хороший плід. Тому шкода, але обставини дійсно виявились сильнішими. Ми не говоримо Станіславовичу «прощавай», надіюся, що рано чи пізно - а краще рано - доля зведе нас знову.  

Ми мали з Леонідом Станіславовичем теплу розмову, залишаємось з ним на зв’язку. Він дав нам багато хороших порад, пообіцяв, що і в подальшому буде нас консультувати, стежити за командою. Потрібно, щоб ці обставини стали другорядними. Надіюся, так і станеться у швидкому майбутньому. Леоніду Станіславовичу низький уклін від усієї команди. У нас з ним було геть все, як у батька з сином. Але любов і професіоналізм були завжди, вони відчувались. Коли випадала нагода поспілкуватись, я з великою радістю не один вечір сидів з ним до шостої ранку. Про нього у мене залишаться лише приємні спогади.

Леонід Станіславович дуже сильна людина, дуже сильний тренер і дійсно батько. Мій рівень розуміння футболу він суттєво підняв, тому це ще одне велике дякую. До знайомства зі Станіславовичем я футбол бачив по-іншому, а він відкрив мені очі. Цей тренер підняв нашу команду. Про що говорити, коли людина бере команду на дні таблиці, а залишає її на першому місці? Звісно, мені боляче. Смуток після цього залишиться не лише в мене, а й у тренерського штабу та футболістів. Але таке життя і такі обставини. Про них я говорити не хочу, але надіюсь, доля нас ще зведе знову».


Теги: Григорій Козловський, Леонід Кучук, Рух Львів

Читайте також:
Коментарі
avatar