Юрій Бакалов - головний тренер львівського «Руху» (ВІДЕО)
15.12.2019 12:38

У 2020-ий рік «жовто-чорних» поведе за собою Юрій Бакалов. Про це повідомили у прес-службі львівського «Руху».

Юрій Бакалов добре відомий львівському вболівальнику своєю роботою у футбольному клубі «Львів», який він очолював з літа по весну минулого року. Під керівництвом Юрія Михайловича «містяни» вибороли право грати у першій шістці УПЛ і в підсумку посіли шосте місце чемпіонату.

«Пропозиція стати тренером «Руху» була для мене неочікуваною. Зателефонував Григорій Петрович, розповів про варіант, ми домовились зустрітись. Але я ще тоді для себе вирішив, що погоджуюсь на цю пропозицію. Далі все залежало від рішення керівництва. Хоч я і не планував до того працювати в «Русі», але ще раніше переглядав їхні матчі - 7-8 поєдинків бачив у цьому році. Перша ліга зараз дуже сильна, цікаво було стежити не лише за «Рухом», але й за рештою команд.», - прокоментував свій прихід у «Рух» Юрій Бакалов.

«Претендентів на місце головного тренера було дуже багато. Не хочу прізвищ називати, але кандидатів 20 було. Ми не хочемо нічого ламати, а зберегти той фундамент, який побудував Леонід Кучук. Юрій Бакалов багато працював з Леонідом Кучуком,  тому він як мінімум не поламає те, що збудовано. Думаю, Юрій Михайлович ще внесе щось новеньке в гру, тому чекаємо з нетерпінням весни». - прокоментував призначення головним тренером Юрія Бакалова президент львівського клубу Григорій Козловський.

 


Теги: Юрій Бакалов, Григорій Козловський, ФК Рух

Читайте також:
Коментарі
avatar