У Винниках встановили різдвяну ялинку та прикрасили ілюмінацією парк
19.12.2019 11:22

У середу, 18 грудня, у Винниках засвітили головну різдвяну ялинку міста та прикрасили святковою ілюмінацією парк Незалежності.

Помічниця міського голови Винників Анастасія Пришляк розповіла журналістці 032.ua, цьогоріч у місті встановили штучну ялинку висотою близько 7 метрів, яку прикрасили ілюмінацією та дерев’яними іграшками.

“Ми дуже хотіли, щоб наша ялинка об'єднала усіх винниківчан і щоб ми усі разом створювали прикраси. Тому вирішили створити дерев'яні іграшки, котрі також були у формі  одного з символів міста — смайлика. Іграшки розмальовували мер Винників Володимир Квурт, представники громадських організацій та культурних закладів, працівники пожежної частини, поліклініки, госпіталю Ю.Липи, місцеве духовенство, творчі колективи,  представники Окремого загону спеціального призначення “Вега”, а також школи та садочка”,  — розповіла Анастасія Пришляк.

Окрім головної ялинки там також прикрасили сім ялинок, що ростуть у парку, та інші дерева. На все це, за її словами, витратили близько 200 тис. грн, з яких 70 тис. грн виділили з міського бюджету, а решту надали спонсори.

Ялинку прикрашали працівники міської ради, члени ГО "Золота молодь Винник" та учасники проєкту Школа успішних людей.


Теги: Анастасія Пришляк, ялинка, ілюмінація, парк Незалежності
Останні новини:

Коментарі
avatar